Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
login _
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
Dev Lig Başlıyor!
tk2016

SATRANCIN DEVLERİ İZMİR'DE BULUŞUYOR

SÜPER SATRANÇ LİGİ'NİN BAŞLAMASINA SADECE BİR GÜN KALDI
 
Dünya satrancının önde gelen isimlerinin ve Türkiye'nin en güçlü satranççılarının buluşacağı Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi yarın başlıyor.
 
İsminde geçen "süper" kelimesinin hakkını vererek, usta sporcuların usta hamleleriyle, tüm satranç severlere heyecan dolu 13 turluk centilmence bir mücadele yaşatacak Süper Lig'in ilk turu yarın saat 15.00'te başlayacak.
 
14 takım ve 100'ü unvanlı 207 sporcunun kozlarını paylaşacağı Süper Lig'de, güçlü turnuvaların aranan yorumcuları IM Can Arduman ve Özgür Akman da yer alacak ve gerçekleştireceği canlı yayınlar ile dev turnuvanın nabzını tutacak.
 
Çetin partilere sahne olacak turnuvanın karşılaşmalarına yönelik soru ve yorumlarınızı TSF Facebook sayfasından ilgili gönderinin altına, Twitter'da (@turkishchess) ise #supersatranc2016 etiketini kullanarak bize yazabilirsiniz.
 
2016 Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi'nde yarışacak takımlarımız Türk Hava Yolları (THY) Spor Kulübü, Tarsus Zeka Satranç Kulübü, Taş Duvar Spor Kulübü Derneği, Boğaziçi Üniversitesi Spor Kulübü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü, Onur Koleji Genç Akademisyenler Eğitim Kültür ve Araştırma Kulübü, Deniz Su Aquamatch Satranç Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi Spor Kulübü, Akdeniz Vida Metal A.Ş. Siirt Satranç Gençlik Spor Kulübü, Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, T.S Alyans Satranç Spor Kulübü, Kayseri Şeker Spor Kulübü ve 1920 Maraşspor Kulübü Derneği'ne başarılı bir turnuva ve centilmence bir mücadele diliyoruz. 
 
Turkish Chess Federation © 2014