Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
login _
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
IM Arduman ve Akman, Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi’nde
IMG 9053IM Can Arduman ve Özgür Akman, İzmir Kaya Thermal Otel'de 5 Ağustos 2016 tarihine kadar sürecek 2016 Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi canlı yayınlarında satranç severlerle buluşuyor.
 
Dünyaca ünlü ve oldukça güçlü sporcuların buluştuğu, sporcuların takımlarını şampiyonluğa taşımak için kıran kırana mücadelesine sahne olacak Süper Satranç Ligi'nde, güçlü turnuvaların aranan yorumcuları IM Arduman ve Akman, usta konukları ile birlikte gerçekleştirdiği canlı yayınlar ile dev turnuvanın nabzını tutuyor.
 
Çetin partilere sahne olacak turnuvanın karşılaşmalarına yönelik soru ve yorumlarınızı TSF Facebook sayfasından ilgili gönderinin altına, Twitter'da (@turkishchess) ise #supersatranc2016 etiketini kullanarak bize yazabilirsiniz.


2016 Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi Canlı Yayını


IMG 9053IM Arduman ve Akman'ın ilk konukları TSF Başkanı Tulay ve Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Sözen oldu. Birinci tur canlı yayınının diğer konukları GM Rauf Mamedov, IM Mert Yılmazyerli, GM Kıvanç Haznedaroğlu, GM Aryan Tari ve GM Mustafa Yılmaz oldular.
 
Turkish Chess Federation © 2014